Hoşgeldiniz

5 yıldızlı hizmet sunan Haliç Park Ayvalık Hotel'e hoşgeldiniz. Otelimiz hakkında en detaylı bilgiyi sitemizden ve çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Rezervasyon Hattı 0266 331 59 00

Otelimiz

Haliç Park Ayvalık Hotel olarak 225 oda, 37.000 m2 alanla sizlere 5 yıldızlı hizmet sunmaktayız....

Otelimiz; Edremit Körfez Havaalanı'na 45 km, Adnan Menderes Havaalanı'na 145 km, Ayvalık'a 3 km, Cunda Adası'na 2 km, İzmir'e 150 km uzaklıktadır. Otelimiz; Ege ve Marmara'nın buluştuğu, ülkemizin nadide yerlerinden Ayvalık'ın tarihi yarımadası Cunda'da bulunmaktadır.
Yüzyılların ve onlarca medeniyetin birikimi olan tarihsel ve kültürel zenginlik hemen yanı başınızda olacak. Dilediğiniz an bu zenginliğe tanıklık edebileceksiniz. Denize sıfır konumundaki tesisimizde konuklarımız için özel bir iskele bulunmaktadır.
Tesisimiz; Mavinin her tonunu bulabileceğiniz, plajında denize girip güneşlenebileceğiniz, yeşillikler içinde, hayatın bütün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz bir cennet gibidir.
Dilerseniz suyun ve güneşin tadını havuzlarımızda da çıkarabilirsiniz. Kaydıraklı yetişkin havuzu, kaydıraklı çocuk havuzu bulunan otelimizde bir de kapalı havuzumuz ve yine çocuklar için wet bubble mevcuttur. Havuz keyfini deneyimlemenizi kesinlikle öneririz. Gün içinde havuz aktiviteleri, animasyonlar; akşam amfi-tiyatroda eğlenceli şovlarla tatiliniz hiç bitmesin isteyeceksiniz


Erken Rezervasyon Fırsatı

Kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanmak için zaman kaybetmeden odalarımızı inceleyin! Çağrı merkezimizdeki uzman ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Rezervasyon Hattı 0266 331 59 00

Odalarımız

Standart Oda

halicpark-standartoda
Tatilinizin verdiği tatlı yorgunluğu, konforlu odalarımızda dinlenerek atabilir, bir sonraki eğlence için enerji toplayabilirsiniz..
Odayı İnceleyin

Aile Odası

halicpark-aileodasi
Aile odalarında iki farklı seçenek mevcuttur. Seçeneklerinizi İnceleyebilirsiniz.
Odayı İnceleyin

Ayvalık'ı Keşfetmeye Hazır mısınız?

Otelimizin bulunduğu bölgede sizi neler bekliyor keşfedin.
Rezervasyon Hattı